چند نکته در مورد بازار:

معامله‌گری روزانه در بازارهای مالی جهانی

 

فعالیت در بازارهای مالی از جذابیت خاصی برخوردار است اما در عین حال سخت و زمان بر، همیشه برای درک بهتر افراد تازه کاری که سوالات زیادی از بازارهای مالی توی ذهنشان دارند و میخواهند که به سرعت به درآمد و سودهی مستمر برسند از این مثال استفاده میکنیم.

 

همونطور که برای آموزش و گرفتن مدرک تحصیلی برای شغل مورد علاقه تون وارد دانشگاه میشوید و سال ها زمان خواهد برد تا فارغ التحصیل و در نهایت وارد بازار کار شوید، حرفه معامله گری هم نیاز به سال ها آموزش و تلاش دارد تا به درآمد مستمر برسید ، البته حرفه معامله گری تنها یک شغل نیست بلکه یک سبک زندگی است تا شما زندگی بدون محدودیت مالی و مکانی داشته باشید.

معامله گر ، تحلیلگر 

مشاور و مدرس بازار بازارهای مالی بین المللی

طراح سبک و استرتژی معاملاتی (RkPrice)

مدیر مجموعه های:

RadioForex.net , Learn2Trade.ir

مهندس رسول کریمی

بنیانگذار مجموعه رادیوفارکس

من رسول کریمی 

 

 

بعد از چندین سال حضور کاملا مستمر و چشیدن تمامی طعم ها تلخ و شیرین در مارکتهای جهانی ، امروز در کنار تو ایستاده ام که تمامی مسیر پر فراز و نشیب معامله گری و سرمایه گذاری را در مارکتهای بین المللی را برای تو آسان ساده سازی کنم . 
 
معامله گری به جرعت یکی از سخت ترین شغلها در جهان بشمار می آید اما یادمان باشد که شیرینی و جذابیت این حرفه همیشه مهمترین فصل برای انتخاب و البته ادامه این مسیر بوده.
 
امروز به شما نتیجه تجربیات و زحمات خودم را در قالب استراتژی‌هایی که به شما امکان می‌دهد تا از بزرگترین بازارهای مالی جهان استفاده کنید، ارائه می کنم.
 
این استراتژی های برای افرادی است که در ساختن زندگی معنادار تر و سرمایه گذاری در آموزش مالی خودشان جدی هستند. شما به دانش، راهنمایی و توسعه مهارت های مالی جدید مجهز خواهید شد تا رشد زندگی را در بازارها مالی تجربه کنید.

داستان ما ساده است

ما مردم را توانمند می کنیم
ما زندگی بهتری می سازیم
ما به زندگی مالی  آنها معنا و هدف می دهیم

 

ما معتقدیم تغییر واقعی با آموزش و تفکر مثبت آغاز می شود

ما معتقدیم که زندگی فقط مادیات نیست

و یافتن شادی
از درون شروع می شودن